Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 7.99 PLN
Producent: Soyelle

Tajemnica światowych gwiazd i modelek - transparentna taśma.

Spadające ramiączka, luźny dekolt, przemieszczająca się bluzeczka, czy zsuwająca się suknia bez ramiączek nie będą stanowiły już dla Ciebie uporczywego problemu. Wystarczy dociąć odpowiedniej długości pasek taśmy, przykleić jedną stroną do odzieży, a drugą do skóry w odpowiednim miejscu i gotowe! Ubranie będzie tam, gdzie powinno.

Taśma Soyelle jest idealna do bluzek i sukienek bez ramiączek, z gołymi plecami, z dużym dekoltem oraz do opadających ramiączek i innych niesfornych elementów ubrania :)

Nie zwlekaj, kup już teraz taśmę Soyelle!

Długość taśmy ok. 5 metrów, przeźroczysta, po obu stronach taśmy znajduje się medyczny klej silikonowy.

Taśma wystarczy Tobie na bardzo długo. Odcinasz ją po kawałeczku tyle ile Tobie właśnie potrzeba. Resztę odkładasz do szufladki. Taśma spokojnie czeka do następnego użycia.
Szykuje się kolejna impreza - znów sięgasz po taśmę i nożyczki yes Bawisz się długo, spokojnie i bezpiecznie. Nic się nie osunie, wszystkie delikatne części Twojej Stylizacji będą na swoim miejscu.

Taśma transparentna
Instrukcja: Nie używać na podrażnioną skórę, rany i skaleczenia. Nie stosować w przypadku alergii lub bardzo dużej nadwrażliwości skóry. Zalecamy wykonanie testu 24 godziny przed planowanym użyciem poprzez noszenie kawałeczka taśmy przez ok.4 godziny.  Jeżeli skóra stanie się podrażniona po użyciu tego produktu nie kontynuować noszenia. 
Zalecamy również przetestowanie taśmy na części ubrania przed użyciem.
Jak używać: Skóra powinna być czysta i sucha, bez oliwek, balsamów, perfumów lub pudrów. Odciąć potrzebną długość taśmy. Odlepić papier od taśmy i przylepić do ubrania. Następnie drugą stronę taśmy przylepić do ciała i docisnąć do skóry.
Jak zdejmować: Wolno i delikatnie odkleić taśmę. W przypadku trudności przy zdejmowaniu zastosować oliwkę bezpośrednio na taśmę i odczekać, aż wsiąknie w taśmę. Może pozostać na skórze ślad po taśmie – łatwo zniknie po przetarciu miejsca na skórze oliwką.  
Uwaga: Zalecamy, aby nie nosić produktu dłużej niż 9 godzin jednorazowo. Nie nosić podczas snu.
POLECANE DLA CIEBIE ...
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...