Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Czysty samochód kojarzy się zazwyczaj tylko z estetyką. A jakie znaczenie czystość auta ma dla naszego zdrowia? W samochodzie spędzamy nieraz kilka godzin dziennie, nie myśląc o tym, że drobnoustroje mnożące się wokół nas mogą powodować problemy zdrowotne i reakcje alergiczne.
Specjalne struktury włókna, z których wykonane są czyściki, wchłaniają cały brud uniemożliwiając tym samym rozprzestrzenianie się drobnoustrojów w powietrzu podczas sprzątania.

Rzadko znajdujemy tyle czasu, aby czyścić wnętrze swojego auta codziennie, w celu zapobiegania rozwojowi i rozprzestrzenianiu się szkodliwych bakterii. Czyszczenie naszymi produktami umożliwia zachowanie zdrowego środowiska wewnątrz samochodu dłużej niż przy stosowaniu ogólnie dostępnych "ściereczek" i chemicznych środków czystości. Czyszczenie auta na zewnątrz na pewno nie zniszczy lakieru, pozwoli natomiast bez trudu dotrzeć do wielu mocno zabrudzonych miejsc, czego nie uzyskamy korzystając z myjni. Zestaw jest bardzo praktyczny - kilkoma zaledwie czyścikami możemy gruntownie umyć zabrudzony samochód a także utrzymywać go na co dzień w czystości.

Czyściki Nanosilver Technology należy stosować wyłącznie z czystą wodą i bez kontaktu z chemicznymi środkami czyszczącymi. Temperatura wody nie ma wpływu na ich skuteczność.
Przed pierwszym użyciem powinno się czyściki przynajmniej trzy razy wyprać w pralce automatycznej na krótkim programie do 60°C (różowe czyściki należy włożyć dopiero do trzeciego prania). W ten sposób zostaną z nich wypłukane ścinki włókien, włókna otworzą się w kąpieli wodnej i są przygotowane do użycia. Zabrudzonych czyścików nie należy pozostawiać do wyschnięcia, może dojść do uszkodzenia włókna. Należy je namoczyć w czystej wodzie i później wyprać. Prać ręcznie przy użyciu mydła NanoSiler antybakteryjnego albo szarego lub w pralce automatycznej w temperaturze do 60°C przy użyciu dowolnego proszku do prania bez dodatku środka do płukania. Unikać suszenia w suszarkach i na grzejnikach.

Przy usuwaniu silnych zabrudzeń należy użyć czystą wodę i mydło NanoSiler antybakteryjne. Do usunięcia kamienia wodnego z ceramiki sanitarnej, okładzin i baterii wodociągowych należy użyć sok cytrynowy, który trzeba pozostawić przez chwilę na czyszczonej powierzchni. Przy jego pomocy można wyczyścić także biżuterię, mosiądz i plamy z rdzy.

Zawartość zestawu do czyszczenia samochodu:
Rękawica biała samochodowa
Rękawica biała nowa
Rękawica różowa samochodowa
Czyścik Sunbeam xl samochodowy