Wczytuję dane...
Wysyłka: Wysyłka gratis!

ZESTAW DZIECIĘCY

Zestaw został stworzony z myślą o najmłodszych. Rozmiar czyścików został dopasowany do potrzeb oraz możliwości małych użytkowników. Wszystkie produkty maja taką sama funkcjonalność jak ich wieksze odpowiedniki. Możemy z naszymi maluchami sprzątać, uczyć samodzielności poprzez zabawę, jednocześnie nie obawiając się o wpływ chemii na nasze dzieci.   

Zawartość:

Nr art. Nazwa Ilość
171 Rękawica biała S 1
172 Rękawica pielęgnacyjna S 1
173 Rękawica różowa S 1
174 Rękawica biała nowa S 1
415 Czyścik Sunbeam Morski M 1

1.
Rękawica z białego materiału
charakteryzuje się najwyższą zdolnością czyszczącą. Tłuszcz i brud rozkłada na emulsję, którą wsysa w siebie i zatrzymuje. Rękawice stosuje się obficie namoczoną, a więc do powierzchni, które dobrze znoszą kontakt z wodą – okna, drzwi, twarde wykładziny podłogowe, okładziny, wanny, umywalki i inne sanitariaty, baterie wodociągowe, powierzchnie szklane, kuchenki, digestoria, zlewy kuchenne, blaty kuchenne, naczynia, nadwozia i dyski kół samochodów itp. Doskonale pochłania nieprzyjemny zapach, dlatego jest idealna do czyszczenia lodówek i kuchenek mikrofalowych, przy czyszczeniu których nie powinniśmy używać środków chemicznych. Można nią także wyczyścić różne plamy na dywanach, tapicerce, ubraniach i obuwiu.

Stosowanie
Czyściki przed użyciem należy dobrze namoczyć i wyżąć, następnie kolistymi ruchami usunąć tłuszcz i brud, resztki wody i brudu doczyścić z użyciem wilgotnego lub suchego Sunbeamu. W czasie czyszczenia należy czyściki na bieżąco płukać w czystej wodzie, przy silnym zabrudzeniu można użyć Mydła Naturalnego z Nanosrebrem lub każdego szarego, naturalnego mydełka. Użyte czyściki należy prać ręcznie przy użyciu Mydła Naturalnego z Nanosrebrem, szarego mydła lub w pralce automatycznej w temperaturze do 60°C przy użyciu jakiegokolwiek proszku do prania bez dodatku środka do płukania. Należy unikać suszenia w suszarkach automatycznych i na grzejnikach.

Przed pierwszym użyciem przeprać kilkakrotnie (bez środków zmiękczających), aby usunąć luźne włoski – włókienka.

2. 
Pielęgnacyjna, beżowa rękawica do czyszczenia powierzchni, które "nie lubią" nadmiaru wody, tj. sprzęt elektroniczny (telewizory, komputery, klawiatura), surowe drewno, obrazy, ramy, wyroby ze skóry, kwiaty żywe i sztuczne,  tapicerowane meble. Rękawicę używamy lekko zwilżoną czystą wodą (zimną lub letnią). Resztę wilgoci zbieramy ściereczką (najlepiej Sunbeam’em, który idealnie pochłania wilgoć). Wyjątek: kwiaty pozostawiamy wilgotne.

PRZYGOTOWANIE:  Przed i w trakcie użycia zwilżać ściereczkę i wyciskać nadmiar wody

ZASTOSOWANIE: Przecieranie ruchem okrężnym zabrudzonej powierzchni rozbija brud na mikrocząsteczki tworzące z wodą warstwę emulsji, którą następnie usuwa się czystą suchą  ściereczką (najlepiej czyścikiem Sunbeam firmy Raypath)

PIELĘGNACJA: Prać ręcznie szarym mydłem lub w pralce, w temperaturze do 60 ° C bez środków zmiękczających. Po wypraniu rozwiesić do wyschnięcia.

Przed pierwszym użyciem przepłukać kilkakrotnie, aby usunąć luźne włoski – włókienka.

3.
Różowa rękawica. Rękawicy do kurzu używa się tylko i wyłącznie na sucho. Służy do zbierania i usuwania kurzu z pomieszczeń. Świetnie nadaje się do polerowania oraz nabłyszczania umytych powierzchni. Nawet jeśli powierzchnia czyszczona jest matowa warto zrobić na niej powłokę antystatyczną, brudzi się wtedy znacznie wolniej niż normalnie. Różową rękawicą możemy czyścić sierść na psach, kotach i innych futerkowych zwierzętach.
Rękawica:
Służy do zbierania kurzu ze wszystkich powierzchni , zapobiegając przy tym efektowi elektrostatycznego przyciągania pyłów. Przeznaczona do usuwania kurzu ze wszystkich powierzchni: wszelkich sprzętów –także elektronicznych - i wyposażenia domowego itp., liści roślin oraz polerowania mebli, tapicerki skórzanej, przedmiotów metalowych.
Pielęgnacja rękawicy:
Kurz z czyścika wytrzepać. Zabrudzony czyścik prać ręcznie szarym mydełkiem lub w pralce, w temperaturze do 60 °C, bez środków zmiękczających. Po wypraniu rozwiesić do wyschnięcia.

4.
Rękawica biała Nova

UŻYWANA NA MOKRO

PRZYGOTOWANIE:

Zmoczyć w  wodzie i  wycisnąć.

ZASTOSOWANIE:

Przecieranie ruchem okrężnym zabrudzonej powierzchni, rozbija  brud na  mikrocząsteczki, tworzące z wodą  warstwę emulsji,  którą  następnie  usuwa  się czyścikiem Sunbeam.

Stosuje się do silnie zabrudzonych powierzchni, którym nie szkodzi spora  ilość  używanej  do czyszczenia  wody  jak:

-  sprzęty kuchenne i łazienkowe, artykuły gospodarstwa domowego,  przedmioty ze szkła i tworzyw sztucznych, rozmaite przedmioty  lakierowane , powierzchnie metalowe, gumowe, tapicerowane i dywanowe, tapety wodoodporne i ściany  o  wodoodpornej powierzchni.

PIELEGNACJA:

Prać ręcznie szarym mydełkiem  lub w  pralce,  w  temperaturze do 60 °C bez  środków zmiękczających. Po wypraniu rozwiesić do wyschnięcia.

5.
Czyścik Sunbeam 
PRZYGOTOWANIE:
Można stosować na sucho lub lekko zwilżony i wyciśnięty.
ZASTOSOWANIE:
Sunbeam jest czyścikiem wyprodukowanym z syntetycznych mikrowłókien, o grubości kilku tysięcznych milimetra. Struktura ta daje czyścikowi olbrzymią gęstość, dzięki czemu może być stosowany do różnych powierzchni, bez obawy przed zarysowaniem. Doskonale zbiera emulsję powstałą po pracy czyścika białego i pielęgnacyjnego, nadając powierzchni połysk.
Posiada o wiele większą zdolność absorbowania brudu i wchłanialność wilgoci niż najlepszej jakości ircha, dzięki czemu czyszczoną powierzchnię pozostawia błyszczącą, bez smug i zarysowań. Delikatna, włóknista budowa czyścika pozwala stosować go do przedmiotów tak wrażliwych na zwykłe środki czystości jak szkło optyczne, sprzęt komputerowy i elektroniczny.
PIELĘGNACJA:
Prać ręcznie szarym mydełkiem lub w pralce w temperaturze do 60° C , bez środków zmiękczających. Po wypraniu rozwiesić do wyschnięcia. Podczas pracy często wykręcać.

POLECANE DLA CIEBIE ...
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...