Wczytuję dane...

Kabaretki temat najmodniejszy

Kabaretki temat najmodniejszy

Kabaretki, czyli elastyczna siateczka to coś, co inspiruje już od kilku sezonów. Nie ma siły, abyś nie zetknęła się z tym tematem.

Rajstopy kabaretki, pończochy kabaretki, skarpetki kabaretki, a nawet bluzki z kabaretki, albo chociaż ze wstawkami z tej efektownej siatki. Są obecne w Internecie, w sklepach stacjonarnych, w reklamach, a co najważniejsze, wyszły również na nasze ulice. Dziewczyny „przemycają” kabaretki w postaci skarpetek, np. do trampek czy szalenie modnych adidasów wszelkiego typu. W pewnym momencie mogłaś zauważyć, że pod spodniami z wielkimi dziurami nosi się kabaretki również z wielkimi dziurami. Rajstopy siatkowe często też zdobiły zgrabne brzuchy, trend pokazywania brzuszka odzianego w kabaretkę, która wystaje bez pardonu ze spodni… Można to lubić, można uważać za zbyt daleko posuniętą ekstrawagancję, ale z jednym nie możesz dyskutować – kabaretka jest królową ostatnich sezonów.

Rzecz jasna najbardziej kultowa jest czarna siatka. W zależności od okazji i odwagi dobieramy wielkość oczek. Te o najdrobniejszych, prawie mikroskopijnych oczkach nadadzą się nawet do biura i na wszelakie formalne spotkania. Zestawione z prostą, ołówkową spódniczką i klasyczną górą będą po prostu eleganckie. Boisz się czerni? Spróbuj postawić na super bezpieczny beż – gwarantuję Ci, że takie wydanie będzie równie efektowne, co gustowne!


Na wieczór spokojnie wybieramy oczka o średniej  wielkości. Siatka będzie już widoczna, doda Ci nieco pikanterii. Jeśli zaś jesteś odważna, pewna siebie i lubisz łamać konwenanse to zdecyduj się na rajstopy kabaretki o dużych oczkach. Jeśli planujesz wyjście w spodniach to załóż skarpetki lub podkolanówki z siatki – zobaczysz, że zaskoczy Cię styl, jaki dzięki temu otrzymasz.

Eksperymentuj też z kolorem, wprowadź kolorową siatkę do swoich codziennych stylizacji. Pomysł ode mnie: skarpetki z granatowej kabaretki założone do lakierowanych mokasynów i eleganckich, granatowych jeansów i białej lub błękitnej koszuli (może być z ciekawym motywem) będą wyglądały obłędnie. Każdy szanujący się producent skarpet i rajstop ma dziś w sprzedaży kabaretowe cudeńka, naprawdę nie musisz szukać mocno, żeby trafić na ciekawe, przykuwające uwagę, modele kabaretek.

Także podsumowując rodzaje rajstop kabaretek (oczywiście dotyczy to też pończoch, skarpetek i podkolanówek z siatki) są różne: poczynając od mikrokabaretki (mikroskopijne oczka, poprzez tradycyjne o drobnym splocie aż na wielkookich kończąc).

Aaaaaa… jest jeszcze fajne rozwiązanie, kiedy jednak siatka nie do końca do Ciebie „przemawia”. Spróbuj zacząć od rajstop, które imitują kabaretki. Są to produkty, które mają tylko wzór oczek, a nie ma „dziurek” na wylot. Dzięki faktowi, że kabaretki są trendy, w takich imitacjach też możesz przebierać – wybór od malutkich po wielkie oczka. Różnorakie zestawienia kolorystyczne, do tego wzór kabaretki urozmaicony dodatkowymi elementami, np. serduszkami, gwiazdkami, kropkami, itp. Wyobraźnia projektantów wyrobów pończoszniczych nie zna granic w tej dziedzinie, wierz mi.

Wspomnę jeszcze tylko o bardziej pikantnych produktach, które potrafią rozbudzić wyobraźnię nie tylko kobiecą, ale przede wszystkim męską. Chodzi tu o różnego typu rajstopy strip panty, które wykonywane są też z miękkiej, elastycznej kabaretki (wzorowanej lub nie). Pokrótce: rajstopy strip panty to produkt wyglądający jak pończochy przypięte do paska do pończoch, tyle, że wszystko tu jest robione z jednego kawałka siatki i połączone „na stałe” ze sobą.

Wszystko oczywiście też zależy od Twojego samopoczucia i efektu, jaki chcesz osiągnąć ubierając kabaretki. Mieszaj style, eksperymentuj, próbuj, baw się modą, kabaretki Ci w tym pomogą.