Wczytuję dane...

Koronkowe skarpetki

Koronka to bardzo wdzięczny materiał. Z jednej strony niezwykle kobiecy i seksowny, z drugiej bardzo romantyczny.  Skarpetki z tej tkaniny cechują  się ulotną wręcz delikatnością oraz transparentnością. Koronkowy wzór kusząco odkrywają ciało.
Nie dziwią nikogo rajstopy wykonane z koronki lub koronkowe pończochy. Producenci artykułów pończoszniczych poszli jednak o krok dalej. Koronka z powodzeniem wykorzystywana jest przez nich do produkcji skarpetek dla kobiet.  

Zastanawiasz się jednak, do czego tak naprawdę można założyć koronkowe skarpetki ? Odpowiedź jest prosta: w zasadzie do wszystkiego, byle z wyczuciem i umiarem. Jeżeli chodzi o buty, koronkowe skarpetki sprawdzają się równie dobrze w przypadku seksownych szpilek, wygodnych balerinek czy klasycznych półbutów. Jedno jest pewne. Nawet najbardziej klasyczny model obuwia w zestawieniu z koronkowymi skarpetkami przejdzie ogromną metamorfozę. Mimo niewątpliwego uroku tego rodzaju pończoszniczych produktów, dosyć rzadko panie kusi zakup takich skarpetek. 
Mamy nadzieję to zmienić i dlatego w naszym sklepie proponujemy szykowne skarpetki właśnie z tej cudownej uwodzicielskiej koronki.