Wczytuję dane...

Cienkie skarpetki

Wiele kobiet nie wyobraża sobie nawet założenia butów na gołą stopę. Od razu pojawia się u nich wizja niewygody, spoconych stóp i licznych obtarć, które może spowodować brak rajstop czy skarpetek.  Noszenie eleganckich butów na obcasie jest często koniecznością. Wymaga tego od nas obowiązujący w pracy dress code.


Co jednak zrobić w upalny, dzień, kiedy żar leje się z nieba, a my mamy jedynie ochotę zrzucić obuwie i pochodzić boso? Z pomocą przychodzą nam producenci skarpet proponując cienkie skarpetki o grubości 15 lub 20 den. Posiadają one zazwyczaj niewidoczne wzmocnienie na palcach oraz bardzo elastyczny ściągacz. Dzięki czemu nic nie uciska naszej nogi, a jednocześnie skarpetka nie zsuwa się.  Możemy znaleźć również ich wersję ze wzorkami, która zapewnia ciekawy i atrakcyjny wygląd stopy. Oczywiście dostępne są skarpetki gładkie w tradycyjnych kolorach, na przykład bianco, nero, beige czy visione.  


Możemy spotkać również bardziej oryginalne wersje kolorystyczne. Ostatnimi czasy triumfy święcą cienkie skarpetki z różnego rodzaju wzorami zakładane do spódnic, sukienek oraz butów na obcasie.  Do szpilek nadają się idealnie przykładowo skarpetki cieniutkie w kropeczki. Skorzystaj z propozycji cieniutkich i wygodnych skarpetek dostępnych w sklepie Soyelle.