Wczytuję dane...

Skarpetki z falbanką

Mogłoby się wydawać, że skarpety z falbanką to model zarezerwowany dla małych dziewczynek. Myśląc o tego typu skarpetkach zazwyczaj mamy w głowie wyobrażenie dziewczęcej stopy w obuwiu typu lakierki. Moda lubi jednak przełamywać stereotypy i uciekać jak najdalej od utartych przekonań. Chyba z tą myślą powstały damskie skarpetki z falbanką. Z całą pewnością niezwykle dziewczęce i romantyczne w swoim charakterze.  


Kobieta, która założy skarpetki z falbanką, zwłaszcza do butów na obcasie oraz sukienki, na pewno wzbudzi zainteresowanie i przyciągnie ciekawskie spojrzenia. Falbanki są interesujące, Wyznaczają bowiem nowy trend, który odpowiada wielu paniom. Może i Tobie się spodoba. Kobiety, które lubią bawić się modą, podchodzą z dystansem do własnego wyglądu uznają skarpetki z falbanką za oryginalny dodatek. Tego typu skarpetki z pewnością pasują do nowego trendu we współczesnej modzie, który polega na zakładaniu skarpetek do eleganckich butów i spódnic bądź sukienek.


Wystarczą długie oraz zgrabne nogi… i można zaszaleć. Oczywiście niezwykle istotne jest tu wyczucie. Do tego typu zestawień najlepiej pasować będą właśnie skarpetki cienkie z delikatna koronką przy ściągaczu. W połączeniu ze szpilką naprawdę mogą wyglądać stylowo oraz elegancko, a przy tym niezwykle efektownie.