Wczytuję dane...

Skarpetki bez palców

Dla kobiet, które są fankami butów z odkrytymi palcami, a jednocześnie chciałyby do nich założyć cienkie skarpetki istnieje na rynku pończoszniczym bardzo ciekawe rozwiązanie. Są nim skarpetki bez palców. Jak powszechnie wiadomo rajstopy, podkolanówki czy skarpetki z wyraźnie zaznaczoną częścią palcową nadają się jedynie do zakrytych butów. W innym przypadku wyglądają naprawdę niekorzystnie. Nasuwa się porównanie do skarpet założonych do sandałów.

Cienkie skarpetki z odkrytymi palcami możemy bez obaw założyć do butów typu open toe oraz spodni. Naszym stopom będzie wygodniej, a jednocześnie możemy w ten sposób odkryć część stopy i pokazać pięknie pomalowane paznokcie.
Być może wiele osób stwierdzi, że to sztuka dla sztuki, ale z pewnością znajdą się również takie osoby, dla których tego rodzaju skarpetki będą objawieniem i długo poszukiwanym rozwiązaniem. Skarpetki bez palców najczęściej przybierają formę prawie stopek. Wykończone są elastyczną gumką, dzięki czemu skarpetka nie przesuwa się w obuwiu i nie powoduje związanego z tym dyskomfortu. Jednocześnie jest na tyle elastyczna, że nie ściska niepotrzebnie stopy. Wiele kobiet ma problem z obtarciami, które powodują buty założone na gołą stopę. One również powinny zainteresować się tym produktem. Firm, które mają w swojej ofercie skarpetki bez palców jest niestety niewiele. Na pewno znajdziesz je w propozycjach firmy Music Legs.
 
Wygodne gołe paluszki pozwolą pokazać ślicznie polakierowane paznokcie