Wczytuję dane...

Gatta kocie sprawy

Gatta kocie sprawy

Gatta

Nasza polska marka, która zaczynała swą działalność od produkcji wyrobów pończoszniczych.
Teraz kojarzy się także z bielizną, strojami kąpielowymi, odzieżą (w tym odzieżą sportową). Ma swoje firmowe salony w wielu galeriach handlowych w całej Polsce. Produkty pod tym szyldem sprzedawane są też na świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji, Australii, itd.
Jej historia rozpoczęła się w 1993 roku. Wtedy to powstała firma Ferrax, będąca właścicielem i pomysłodawcą marki. Od tej chwili wyroby z kotem (bo w dosłownym tłumaczeniu z języka włoskiego gatta oznacza kot) zaczęły pojawiać się na polskim rynku i podbijać serca (i nogi) kobiet. Z biegiem czasu oferta produktowa zaczęła się rozszerzać, aby w efekcie dojść do największego producenta pończoszniczego w Polsce. Gatta nie tylko powiększa asortyment, również wciąż stara się, aby produkty były innowacyjne, jakościowo nienaganne i wpisujące się w aktualne trendy. Otrzymuje za to różne branżowe nagrody (m.in. Złoty Laur Konsumenta) oraz najlepszą nagrodę na świecie – zaufanie i zadowolenie swoich Klientów.
Do kampanii swoich produktów angażuje znane postaci ze świata muzyki (Justynę Steczkowską, mody (Joannę Horodyńską).

Produkty sygnowane logo Gatta znajdziesz praktycznie wszędzie, poczynając od małego kiosku za rogiem w ekskluzywnej galerii kończąc. Do tego ubierzesz w nie nie tylko siebie, ale też swoją rodzinę. Gatta nie poprzestała na ubieraniu kobiet. Ma kolekcję dziecięcą i męską.
Sztandarowe produkty to damskie rajstopy z Lycrą sprzedawane pod nazwą Laura. Tutaj mamy do wyboru 3 grubości 15 den, 20 den, 40 den. Przy czym najpopularniejsze są te dwie pierwsze. Powszechnie znane i sprzedawane są także rajstopy damskie z filanki (Sofia – w zielonym kartoniku) oraz rajstopy ze stretchem (Julia – w niebieskim kartoniku). Są to produkty pończosznicze, o które najczęściej Klientki pytają i je rozpoznają bez żadnego trudu.

Gatta słynie także ze swojej bielizny bezszwowej. Niebywale wygodna, z miękkiej, super elastycznej mikrofibry. Te produkty to faktycznie „druga skóra”. Z tej linii znajdziesz produkty w podstawowych krojach  i kolorach, takie, jak majtki, body, koszulki. Technologia ta również ma zastosowanie w kolekcjach odzieżowych, często wykorzystywana w bluzkach, dopasowanych sukienkach i ołówkowych spódniczkach.

Gatta Active to cała seria produktów termoaktywnych w sporym wyborze dla całej rodziny. Jedziesz na narty, biegasz cały rok, trenujesz ? Może skorzystałaś już z tej linii? Jeśli nie, to popróbuj.

Od paru sezonów w Gattcie możesz też zaopatrzyć się w piękną, zmysłową bieliznę z koronek – majteczki i  biustonosze zrobią na Tobie wrażenia. Natomiast wybierając się na wakacje również pomyśl o Gattcie, bo stroje kąpielowe to też mocna strona firmy Ferrax. Do tego zwiewne, koronkowe paero i jesteś przygotowana na przygodę życia.

Myślę, że jak już jesteś przy tej marce to od razu sprawdź, czy może spodoba Ci się coś dla Twojej drugiej połówki oraz dziecka. Piękne rajstopki dziecięce, kolorowe skarpetki chłopięce, majtki męskie… aaaaa no i kąpielówki męskie do kompletu z Twoim nowym kostiumem kąpielowym.

Gattę zna prawie każda kobieta. Na 99% kiedyś miała coś tej marki w swoich rękach lub na swoich nogach. Ty również i nawet możesz sobie nie zdawać z tego sprawy.


Ważne, że jesteś zadowolona, a nasza polska marka dalej prężnie działa z myślą właśnie o Tobie i o mnie i wszystkich kobietach i rodzinach świata.

Miauuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!