Wczytuję dane...

Rajstopy z charakterem

Rajstopy z charakterem

Rajstopy damskie

Bo to się nosi! Rajstopy damskie w każdym wydaniu to niezbędny element w garderobie każdej dziewczyny. Bez względu na wiek, zajęcia, tryb życia i upodobania. Bo gdy przychodzą chłodniejsze dni to wyjście bez nich nie wchodzi w grę. Rajstopy gładkieTak, to jest podstawa. Zresztą w większości przypadków wybór kończy się na gładkich modelach. I to też jest świetne. I to też może rewelacyjnie "podkręcić" Twoją stylizację.

Pamiętaj, bo dobrze dobrany kolor i grubość rajstop to gwarancja stylizacyjnego sukcesu. Jaki kolor rajstop ma znaczenie?Każdy! Począwszy od idealnie dobranego odcienia gładkich, cienkich rajstop. Takich klasycznych, dobieranych do codziennych, biurowych outfitów. Aż po awangardowe, nietuzinkowe zestawienia kolorów do stylizacji typu "co mi w duszy gra".

Bo indywidualny charakter to właśnie zestawienie zaskakujące nie tylko otoczenie, ale i czasami Ciebie samą. Gdy zestawisz kolor rajstop z kolorem reszty ubioru i sama się ucieszysz i zdziwisz, jak coś, co teoretycznie nie powinno wyglądać ok, nagle okazuje się niesamowitą wibracją z charakterem. Że to właśnie cała Ty.Jak nosić rajstopy ze wzorem?

Najchętniej napisałabym Ci - jak chcesz. W sumie to najprawdziwsza prawda. Jednak gdy sytuacja wymaga od Ciebie nieco więcej powściągliwości w wyrażaniu siebie to warto zastosować kilka zasad w doborze wzorzystych rajstop. Oczywiście są to subiektywne porady i ich adaptacja do Twojej rzeczywistości zależy wyłącznie od Ciebie...  • Wzorzyste rajstopy staraj się zakładać do jednolitych sukienek i garsonek.
  • Gdy wzór jest mały, znajduje się, np. na łydce, to można takie rajstopy założyć również do wzorzystej "góry".
  • Obuwie raczej w jednym kolorze lub ze skóry ze strukturalnym wzorem
  • Gdy rajstopy mają wzory na całej powierzchni to zdecydowanie góra i buty jednolite
  • Ciekawie wygląda zestawienie, gdzie wzór na rajstopach, np. pepitka pojawia się też na ubraniu, np. na apaszce lub bluzce pod marynarką.

Jakie rajstopy wybrać?Jest wiele cudownych, bardzo prężnych producentów rajstop. U nas znajdziesz zarówno naszych rodzimych, jak i zagranicznych (ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoch, Izraela, itd.). Zacznij więc poszukiwania rajstop z charakterem już teraz - zapraszam Cię do świata rajstop.